NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY

Termín: 5. 9. 2023 18:30

Vstupné: 130

Místo konání: Velký sál


Nikdy neříkej nikdy

Všechno špatné může být i pro něco dobré. Cvičitelce jógy nevyšlo manželství a tak se chce věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas. Ale nikdy nevíte, co se stane dál, nikdy neříkej nikdy… Snímek natočili producenti úspěšných diváckých hitů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost.

Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí častým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe před soudem nejprve lehce vrazí autem a díky tomu, a díky pár náhodám, na sebe začnou narážet i dále v životě. Zdá se, že jejich sympatie se začínají prohlubovat. Do jejich vztahu však vstupují jejich děti i oba exmanželé. Začíná tak bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro naše hlavní hrdiny, ale i pro jejich blízké.

Hrají: Tereza Kostková, Tomáš Maštalír, Lenka Krobotová, Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Pavla Tomicová, Erika Stárková, Petr Vondráček, Jana Kovalčiková, Lucie Siposová, Štefan Martinovič, Juraj Šoko Tabaček, Branislav Bystriansky, Daniel Fischer ad.
Režie: Braňo Mišík

Premiéra: 3. 8. 2023
Česko, Slovensko / komedie / 104 min. / nevhodné do 12 let
Stolová úprava / občerstvení od 18:00 hod.