VÁNOČNÍ PŘÍBĚH

Termín: 1. 2. 2023 18:30

Vstupné: 100

Místo konání: Velký sál


Vánoční příběh

I Vánoce mohou být nečekanou jízdou. Nevšední komedie s hvězdným obsazením zasazená do jednoho neobyčejného Štědrého dne.

Příběh se odehrává během Štědrého dne, kdy se hrdinové potkávají s rodinnými příslušníky, ale i zcela náhodně s lidmi, kteří jim ovlivní život. Společně pak prožijí, občas i neplánovaně, neuvěřitelnou vánoční jízdu. Poněkud prostořekého politika čeká den plný „pravdy“, a jeho matku, šaramantní herečku, příjezd jejího francouzského přítele. Politikův šéf a jeho žena se ocitnou v bizarní situaci, která hrozí krachem manželství. Sympatický kněz potká tajemnou Dianu a mladá rozhlasová technička jistým nedopatřením spustí lavinu nečekaných událostí, kterou napraví až setkání s mladým doktorem. Své zajímavé příběhy si ve filmu prožijí i další postavy. Ojedinělým tento film činí i role, kterou ztvárnil francouzský herec Pierre Richard, nebo to, že se poprvé po třiceti letech postavilo před kameru v komediální poloze legendární duo Jiří Lábus a Oldřich Kaiser.

Hrají: K. Roden, J. Bohdalová, J. Lábus, O. Kaiser, J. Plodková, H. Čermák, J. Plesl, A. Fialová, V. Polívka, J. Sedláčková, M. Málková, S. Sandeva, P. Richard ad.
Režie: Irena Pavlásková

Premiéra: 24. 11. 2022
Česko / komedie / 123 min. / nevhodný do 12 let
Stolová úprava / občerstvení od 18:00 hod.