ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Termín: 21. 11. 2022 18:30

Vstupné: 100

Místo konání: Velký sál


Za vším hledej ženu

Snímek, jehož předností jsou svěží herecké výkony, skvělá kamera a především bohatý děj, vtipné situace a zábavné dialogy.

Středobodem příběhu jsou tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Každá z nich má sen. Irena touží po vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s opravdickým mužským. Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického, šéfa velké nadnárodní firmy, do Alberta. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. Naštěstí přicházejí na pomoc kamarádky Marta a Irena a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá. I ony v tu chvíli řeší vztahové peripetie. Irena neustále bojuje s nezájmem svého muže Martina, o její sen postavit dům, a nakonec i o ni samotnou. Z rozpadu tohoto vztahu má nakonec prospěch Marta, která si na rozdíl od Ireny s Martinem porozumí možná až moc. Vše se přesto nečekaně vyvíjí dobře. Irena po počátečním šoku předává svého Martina do péče Marty, a to i s návodem k použití. Alex 

získává Alberta. Ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu a Albert předčasně ukončuje zahraniční cestu, aby byl co nejdříve u Alex, zasáhne osud. A když se zdá, že se život postavil proti Alex, svítá naděje. Marta spěje ke svatbě a s Alex se setkává Albertův syn, který přijel ze zahraničí.

Hrají: Hana Vagnerová, Marek Vašut, Tereza Krippnerová, Betka Staňková, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Igor Orozovič, Marek Němec, Zuzana Pillman, Jiří Vyorálek, Albert Čuba, Marie Viková, Vladimír Polák ad.
Režie: Miloslav Šmídmajer

Premiéra: 20. 10. 2022
Česko / komedie / 105 min. / nevhodný do 12 let
Stolová úprava / občerstvení od 18:00 hod.