STŘÍDAVKA

Termín: 21. 9. 2022 18:30

Vstupné: 120

Místo konání: Velký sál


Střídavka

Když se z malé rodiny stane velká…

Komedie režiséra Petra Nikolaeva plná rodinných a partnerských zmatků. Její hrdinové si uvědomí, že když se ze tří rodin stane jedna velká, budou potřebovat pořádný plán. Plán, jak přežít současné i minulé partnery, všechny děti v rodině, ať už jsou jejich nebo ne. Plán, jak se v tom všem neztratit a udržet si zdravý rozum. Život si ale většinou dělá, co chce... a co nečekáte.

Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská v hlavních rolích představují bývalé nebo současné partnery. Musí se společně postarat o všechny děti, které spolu coby minulé nebo nové páry mají, a také o ztřeštěnou babičku jedné z postav v podání Evy Holubové. Dalším z úkolů pro všechny je pak najít nového chlapa postavě Anny Polívkové, která během partnerského střídání zůstala na ocet.

Jak vznikla velká rodina Střídavky? Zuzana (Kristina Svarinská) se zamilovala do Honzy (Martin Hofmann). Ten měl za ženu Adélu (Jitka Čvančarová) a s ní dvě děti. S Adélou se rozvedl, ta si nabrnkla Roberta (Jiří Vyorálek), který se kvůli ní rozvedl s Katkou (Anna Polívková), s níž má dvě dcery. Zuzana nemá žádné dítě, ale je těhotná s Honzou a k tomu hlídá potřeštěnou babičku (Eva Holubová). Všichni spolu musí vycházet, včas přijít do školy, do práce, k zubaři, na kroužky, trénovat ženské ragby, mít co jíst a nezbláznit se. A to přesně je život. A taky Střídavka.

Hrají: Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek, Kristina Svarinská, Eva Holubová ad.
Režie: Petr Nikolaev
Premiéra: 4. 8. 2022
Česko / komedie / 90 min. / nevhodné do 12 let

Stolová úprava / občerstvení od 18:00 hod.