ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI

Popis akce

ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI

„To tedy byl porod!“ vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. „To tedy byl porod!“ je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět, ale tato věta vystihuje i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON. Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná …

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak … i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

Scénář: Halina Pawlovská
Režie: Filip Renč
Hrají: Klára Issová, Lenka Vlasáková, Jiří Dvořák, Zdena Procházková, Pavel Kříž, Martin Kraus, Petr Vacek, Matouš Ruml, Aneta Krejčíková, Alice Bendová, Václav Vašák, Robert Nebřenský aj.
ČR, 2017, 83 min.

Občerstvení s obsluhou od 18.00 hod.

Info

Datum akce: 23.05.2018
Začátek: 18:30


Místo konání: Velký sál

Vstupné:
60 Kč