TANEČNÍ KURZ A SPOLEČENSKÁ VÝCHOVA PRO MLÁDEŽ – ZAHAJOVACÍ LEKCE

19.09.2019

Popis akce

TANEČNÍ KURZ A SPOLEČENSKÁ VÝCHOVA PRO MLÁDEŽ
1. LEKCE – ZAHÁJENÍ

Vedou lektoři Taneční školy STARLET Brno.
Taneční škola STARLET je tradiční a zkušenou taneční školou, založili ji manželé Buryanovi a působí již 40 let. Je dominantní a největší taneční školou v Brně. Vychovala desítky tanečníků nejvyšší, tedy mezinárodní třídy a stovky tanečníků tříd A, B, C, D a Hobby. Se svojí nabídkou se řadí mezi největší taneční školy v ČR. Jsme rádi, že se v Bystřici n. P. prezentuje právě tato taneční škola.

Dnes už nejsou taneční jenom příjemným zážitkem, ale stávají se potřebným vybavením každého člověka, který chce v dnešní společnosti uspět. Taneční kurzy jsou pro mnohé prvním vstupem do společenského života – pánové si pořídí oblek a začnou si na něj zvykat, dámy si více uvědomují, že jsou dámami a rády přijímají zdvořilosti, kterých se jim od pánů dostává. Chcete-li se cítit ve společnosti jistě a být oblíbeni, musíte umět tančit. Tanec je nejen jedním z vynikajících prostředků seznamování a navazování komunikace, ale zvládnutí různých tanečních pohybů přinese více jistoty do chování v různých společenských situacích. K tomu samozřejmě patří rady jak se vybraně a společensky chovat. Kdo neumí tančit a neví si rady s „bontónem“, je ve společnosti handicapován. Je skvělé umět dobře a elegantně tančit, s jistotou se pohybovat ve společnosti a přitom si užít spoustu pohody a zábavy s kamarády starými i novými.

Náplní kurzu je výuka základního společenského tanečního repertoáru – waltz, jive, polka, valčík, blues, tango, slowrock, rock´n´roll, taneční novinky a moderní taneční styly i společenská výchova.

Pro mládež je připraveno celkem 10 lekcí + prodloužená a věneček za 1.100 Kč. Absolventi z roku 2018 a 2017 zaplatí 500 Kč.

Přihlašovat se mohou jednotlivci i školy.

Info

Datum akce: 19.09.2019
Začátek: 18:30


Místo konání: Velký sál