TANČÍRNA

Popis akce

“Prvorepublikové tančírny v kabátě 21. století! Zatančit si, seznámit se, naučit se něco nového a užít si večer jinak můžete v nové Tančírně v Bystřici nad Pernštejnem. Hodinová vedená lekce přinese vždy 2 tance – 2 nové choreografie, a v následujících 2 hodinách můžete tančit vše co se vám zlíbí. Od karibských tanců, přes latinskoamerické, až po tance standardní.
Pro začátečníky i pokročilé :-).
Co si dát osvěžující nápoj a odpočinout si od tance, jen se dívat a povídat si s přáteli? Potřebujete si připomenout taneční kroky nebo se nové naučit? Co věnovat jeden večer svému partnerovi naplno? Znáte zdravotní benefity tance?
Vojtěch Žák se věnuje 7 let sportovnímu tanci a má vytančenou třídu A. Má za sebou 3-leté zkušenosti s vedením Tančíren a tanečních kurzů, programŮ pro firemní konference atd. V roce 2014 a 2015 se zúčastnil mistrovství světa v latinskoamerických formacích.
Výuka tance + zábava + přátelé + tančírna + lektor pro vás + taneční animace.
• 19:00-20:00 Vedená lekce; tance salsa & waltz
• 20:00-22:00 Tančírna, parket je váš. Chcete-li tančit, tančete, chcete-li i povídat, seznamovat se, předávat si zkušenosti, povídejte, seznamujte, předávejte.
 
Info

Datum akce: 31.03.2016
Začátek: 19:00


Místo konání: Velký sál KD

Vstupné:
80 Kč

Prodej vstupenek

Zaváděcí poloviční vstupné..