KOUZELNÁ ŠKOLKA – MICHALOVI MAZLÍČCI

27.03.2020

Popis akce

Kouzelná školka – Michalovi mazlíčci

Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že už jsi dospělý!”
Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho “plyšáci”, největší mazlíčci, ho ale v představení  přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.
Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci … a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále… Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení …? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se…?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.
Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Pořádá: Podnájem

Info

Datum akce: 27.03.2020
Začátek: 17:00


Místo konání: Velký sál
Nelze uplatnit poukazy KD.

Prodej vstupenek

Řada 1.- 6. – 195,-
Řada 7.- – 185,-