HONZA NEDVĚD a HOSTÉ

03.05.2016

Popis akce

HONZA NEDVĚD

se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium!

Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek.

Letos oslaví Honza Nedvěd 50 let na pódiu. Hrál různé žánry v různých formacích, než se ustálil ve své typické písničkářské poloze, kterou znají snad všichni. Za tu dobu vydal přes 20 desek.

Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání svých fanoušků.

Ke spolupráci přizval dvě skvělé hudební osobnosti:

Jindra Koníř – vynikající hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladatel, aranžér. V roce 2001 se stal nositelem prestižní Světové ceny Antonína Dvořáka. Byla mu předána za vynikající přínos umění v oblasti hudby. Působil v zahraničí s mnoha významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návratu do republiky hrál několik let s Honzou Nedvědem či Lenkou Filipovou. Aktuálně bude hostem slovenského tour Honzy Nedvěda

Pavel Helan – písničkář, hráč na kytaru a ukulele, skladatel, pohotový moderátor a průvodce pořadu. Na podzim roku 2013 se stal finalistou soutěže Československo má talent.  V roce 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, byl hostem Hradišťanu, Tomáše Kluse.

V pořadu uslyšíte nejznámější Nedvědovky (Kohout, Podvod, Bible) a také písničky z posledního CD Souhvězdí jisker. Jindra předvede svou virtuozitu i v samostatném bloku, rovněž Pavel Vám představí něco ze své zábavné tvorby.

Info

Datum akce: 03.05.2016
Začátek: 19:30


Místo konání: Velký sál KD

Vstupné:
240 Kč

Prodej vstupenek

Kulturní dům, Luční 764, Bystřice n. P.
Po-Čt: 8.00 – 11.00 hod. /kancelář/, 15.00 – 17.00 hod. /pokladna/
tel. 566 552 626, info@kdbystricenp.cz
Možnost bezhotovostní platby na základě vystavené faktury.